Obradović i Ružić prokomentarisali Bastaćev upad u Alo! pa mu jasno objasnili od kakvih frustracija pati!

Alo.rs | vesti 2019-06-03 17:21:13 2019-06-03 17:21:13

Bastać je u redakciju upao i pretećim tonom napao urednike i novinare koji su bili na svom radnom mestu

Alo!/Vladimir Marković

 

Bastać je u po bela dana prošao pored obezbeđenja i upao u našu redakciju.

Marija Obradović, potredsednica SNS-a i narodna poslanica, kazala je da je Marko Bastać, predsednik opštine Stari grad, prešao sve granice.

- Znači li ovo da su krenuli po kućama da “disciplinuju"? Ovakvo ponašanje javnost mora da osudi i da bude sankcionisano, inače će postati "prihvatljiv oblik ponašanja". Sramota šta sebi dozvoljavaju neki političari! – poručila je ona za “Alo!”.

Na upad predsednika opštine Stari Grad Marka Bastaća u redakciju dnevnog lista “Alo!” reagovao je i Branko Ružić, ministar državne uprave i lokalne samouprave i potpredsednik SPS-a.

- Deficit programa, ideje, vizije, a pre svega podrške građanki i građana, rađa frustraciju, koja ponekada kod onih kojima manjka kućno vaspitanje može da izrodi i agresiju – poručio je on za naš list.

 

Expand player
Pogledajte više