Milo, je l' si ti čuo za molotovljev koktel? Nije ni potreban benzin. Može i flaša rakije, one žestoke lozovače...
Milo Đukanović je, po svemu sudeći, u velikom problemu, a pritisci su sve jači, kako od demonstranata, tako i od ljudi koji su dosad bili lojalni njemu i režimu.
Predsednik SRS Vojislav Šešelj se jutros oglasio sa jednim "prijateljskim" savetom za Mila Đukanovića, posle objave fotografija na kojima se vide kako oklopna vozila ulaze u Podgoricu.
- Uspaničeni crnogorski tiranin Milo Đukanović misli da oklopnim vozilima može opet da porobi svoj narod. On nikad nije čuo za molotovljev koktel. Nije ni potreban benzin. Može i flaša rakije, one žestoke lozovače koja gori kao špirit. Ne igraj se, blento. Beži dok još možeš i imaš gde - napisao je Šešelj na Tviteru.
Podsetimo, kolona oklopnih vozila crnogorske policije juče je snimljena kod Podgorice, a na društvenim mrežama pojavila se informacija da se kreću u raznim pravcima.
Brojni korisnici društvenih mreža komentarisali su kuda su se uputila oklopna vozila crnogorske policije i da li njihovi pokreti imaju veze sa protestima građana koji se bore za odbranu pravoslavnih svetinja.
Kako su objavile podgoričke „Vijesti“ — Uprava policije Crne Gore im je na pitanje da li su njihovi službenici izvodili vežbu koja uključuje i korišćenje oklopnih vozila, odgovorila da su se „oklopna vozila Uprave policije koja su viđena na podgoričkim ulicama vraćala sa redovne, planske aktivnosti“.
