Srbi sa Kosova i Metohije stigli su u selo Oplaniće na otvaranje auto puta Adrani-Preljina.

Nosili su zastave Republike Srbije i zapevali su gromko pesmu "Oj, Kosovo, Kosovo".

Video

Istakli su i transparent sa moćnom porukom - "Kad Srbija pobeđuje Srbi na KiM imaju budućnost".