"Svima od srca nadstrešnicu," napisao je blokader kao komentar na objavi na mrežama.

Podsetimo, veliki broj građana krenuo je danas iz više gradova Srbije ka Beogradu, gde će u subotu 27. juna biti održan veliki skup.

Usput su ih građani dočekali osveženjem i rečima podrške.

Ali to je zasmetalo blokaderima, koji su na svakom mestu jedino što umeju i znaju je da šire mržnju.

Pretnje blokadera

Tako su i sada uputili najmonstruoznije pretnje građanima koji pešače.

Užas!