Ministar finansija Siniša Mali zahvalio se na društvenoj mreži Instagram danas meštanima sela Guberevci na toploj dobrodošlici, a jedno "hvala" uputio je i domaćinstvu Sretena Ćendića sa kojima je imao kvalitetan razgovor!
Ministar je posle ovog obilaska napisao:
- Ovde sam naišao da srdačne domaćine, svetli primer vredne i radne srpske porodice koje se bavi i stočarstvom. Njihova deca odrastaju uz prave vrednosti koje se neguju u srpskim selima i koje su nam u današnje vreme preko potrebne.
Zahvalan sam na ovakvim prilikama da razgovaram sa brojnim meštanima lučanskih sela jer su kontakt i razgovor sa ljudima uvek na prvom mestu i to je ono što Srpsku naprednu stranku odvaja od drugih stranaka. Mi smo sa narodom svaki dan, razgovaramo sa građanima, slušamo ih, razumemo i ispunjavamo obećanja koja dajemo kako bi svi građani Srbije živeli bolje.
- U selu Guberevci, koje sam obišao, urađeno je posipanje puteva u dužini od pet kilometara i idemo dalje dok se ne uradi sve potrebno ovim domaćinstvima.
Posla ima i uradiće ga ljudi sa liste „Aleksandar Vučić - Lučani naša porodica - poručio je.
Potom je bio i u Guči, nakon čega se takođe oglasio, a evo šta je odande poručio.
Komentari (19)