"PUCAO JE NAPUMPAN MRŽNJOM" Opštinski odbor SNS Vrnjačke Banje: Politički terorizam, blokaderi žele da zaustave Srbiju i silom dođu na vlast

- Svakodnevno pumpanje, pozivi na linč i zakon ulice, sinoć su u Vrnjačkoj Banji pokazali svoje pravo lice. Upravo onaj koji se tako ponosno slikao sa svojim idolima - opozicionim liderima i blokaderima Srbije - potegao je oružje i pucao.
- Ivan Mladenović , "napumpan" mržnjom prethodnih meseci i svakodnevno huškan putem Šolakovih medija i raznih lažnih profila na društvenim mrežama, obnevideo od mržnje, pucao je na prostorije SNS u Vrnjačkoj Banji.
- Pitamo ima li ikoga u ovoj zemlji ko ne vidi namere blokadera, te glasne manjine, koja ne samo što želi da zaustavi Srbiju i da silom dođe na vlast, već očigledno želi da izazove krvoproliće i građanski rat!
- Mi ćemo se i dalje još jače boriti za našu Vrnjačku Banju i Srbiju, na čelu sa predsednikom Vučićem, a srpski narod treba ovim činom jasno da vidi i spozna, kuda ga vode oni što blokiraju i pumpaju! Politički terorizam i nasilje neće proći u Srbiji!
- Za njih postoji samo jedna poruka - NE DAMO Srbiju - živeo Aleksandar Vučić i Opštinski odbor SNS Vrnjačke Banje - navodi se u saopštenju.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (4)
Jana
17.06.2025 15:48
Važno je da institucije efikasno reaguju na ovakve incidente
Milka
17.06.2025 15:54
Poslednjih pola godine se osecamo nebezbedno u nasoj zemlji.
Zveudan
17.06.2025 15:56
Iza svega stoji opozicija, koja nemoze da shvati da ih narod nece.
Bojana
17.06.2025 15:58
Na vlast se ne moze nasilnim putem, upotrebom oruzja i terorom