POZVALI SU HRVATSKOG NOVINARA DA HUŠKA NA PROTESTE U SRBIJI Kao pesmicu izrecitovao propagandu, a kod ovog pitanja zastala mu je knedla u grlu (VIDEO)

- Mi smo videli da je velika podrška stigla iz Hrvatske, iz Zagreba, iz Splita, Osjeka - rekla je novinarka šolakvog medija.
Kukeca je priznao da ima mnogo komentara "zašto toliko pažnje pridodajete događajima u Srbije", pa pokušao da opravda svoju ulogu, time što kako kaže: "Srbija je naš sused i u insteresuje je da situaciaj kod vas bude dobra", a onda nevešto, zamuckujući, pokušao da odogovori na uvid Ane Brnabić o primeni "Blokadne kuharice" u našoj zemlji.
Međutim, iako je zamuckivao dok je govorio o gorenavedenim uvidima predsednice Narodne skupštine, veoma tečno, kao napamet naučenu pesmicu, iz cuga je pozvao na nastavak blokiranja Srbije, i dao predlog o daljim koracima.
Detalje možete pogledati u narednom snimku:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (1)
Slavica
09.02.2025 12:40
Sva strana govna koji hoće da dođu ovde pohapsiti. Ološi oni nikada neće glasati za vas.Vi ste već na smetlište.