Nesrećni čovek POGINUO na licu mesta pred kapijom kuće svoje ćerke! Majka teško povređena! Izparkiravali se iz dvorišta, a onda je usledio HOROR!

Alo/Novosti.rs/V.M. | vesti 2019-06-18 22:08:33 2019-06-18 22:08:33

U teškoj saobraćajnoj nesreći poginuo je muškarac iz Markovca, koji je upravljao „zastavom 128“, dok je njegova supruga, koja je bila suvozač, zadobila tešku povredu kičme i lekari se bore za njen život.

youtube printscreen

Nesreća se dogodila na regionalnom putu Požarevac-Svilajnac kod strugare u svilajnačkom selu Kušiljevu, kada je „Lastin“ autobus naleteo na njihovo vozilo. U autobusu je bilo pet-šest putnika, ali srećom, niko nije povređen.

Pročitajte još:

Još uvek nije poznato kako je došlo do ove teške saobraćajne nesreće, ali očevici kažu da je autobus preticao neko vozilo u momentu kada je putničko vozilo izlazilo iz dvorišta i udario ga u zadnju stranu.

Bračni par u putničkom vozilu izlazio je iz dvorišta svoje kćerke, kod koje je bio na porodičnom ručku.

Expand player
Pogledajte više