Nećak hrvatskog političara učestvovao u tuči sa grupom Crnogoraca na Kopaoniku, završio sa RAZBIJENOM GLAVOM!

Alo.rs/Objektiv/M.Š. | vesti 2021-01-01 11:08:45 2021-01-01 11:08:45

Josip Kerum (30) sa razbijenom glavom prevezen u bolnicu

screenshot/INSTAGRAM

Velika tuča izbila je noćas u jednom hotelu na Kopaoniku.

U njoj je učestvovao i Josip Kerum (30), nećak poznatog hrvatskog političara i biznismena, bivšeg gradonačelnika Splita Željka Keruma.

Njegovo društvo se potuklo sa grupom Crnogoraca. Josip i jedan njegov drug iz Srbije prevezeni u KC Novi Pazar razbijenih glava.

Josip Kerum je inače dobro poznat hrvatskoj policiji. Kod njega su 2016. godine pronašli čitav arsenal oružja nakon čega je 2019. osuđen na godinu dana zatvora. U kući na Čiovu krio je 11 automatskih i dve poluautomatske puške, zatim 10 pištolja i dva revolvera uz više od 13.000 metaka.

U trenutku izricanje presude već je bio iza rešetaka nakon presude zbog 15 kilograma marihuane koji su nađeni u “audiju” kojim je upravljao.

Kerum je počeo da pravi probleme još 2010. kada je slupao skupoceni Ferari F430 Spajder. Josip je tada kod naselja Šestanovac izgubio kontrolom nad kolima i zakucao se u zaštitnu ogradu.

Pročitajte još:

 

Expand player
Pogledajte više