BMW-om prešao preko starca, ne zna se kako se našao na putu!

Alo!/Masanori Jošida
– Nakon izlaska po pozivu, dežurni lekar Hitne je mogao samo da konstatuje smrt. Razlog smrti ustanoviće lekar mrtvozornik – rekla je Violeta Mirković portparol Doma zdravlja u Prokuplju.
Pročitajte još:
U policiji kažu da je zbog saobraćajne nezgode u kojoj je nastradao 88-godišnji pešak, a koja se dogodila sinoć oko 18 sati, uhapšen vozač BMW-a P.D. iz Prokuplja. Njemu je određeno policijsko zadržavanje od 48 sati. Iz policije kažu da su prolaznici prijavili da je vozilo marke BMW pregazilo čoveka koji je ležao na ulici, a konačnu reč u ovom slučaju i uzroku smrti čoveka daće obdukcija.
- Slučajni prolaznik je prijavio nezgodu koja se desila na raskrsnici ulica Miloša Obilića i Nikodija Stojanovića Tatka. Vozilo BMW je prešlo preko starijeg muškarca koji je ležao na kolovozu. Hitna je samo konstatovala smrt a vozač je uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično delo, teško delo protiv bezbednosti saobraćaja i određeno mu je zadržavanje do 48 sati – saznajemo zvanično u prokupačkoj policiji.
Preporučujemo i ovo:
Kažu i da je naložena obdukcija, kojom će naknadno biti utvrđeno da li je smrt nastupila usled kontakta sa vozilom ili je u pitanju prirodna smrt.
