"U DVORIŠTU VIDIM UŽASNOG ČOVEKA" Opsednutu Albanku otac doneo pred mošti srpskih svetaca, branila se rukama i nogama, nakon 20 minuta sveštenik je postavio pitanje!
Kozma i Damjan su celog života isceljivali bolesne, ali izgleda da i dan danas čine čuda

Srpska pravoslavna crkva i pravoslavni vernici danas slave dan posvećen Kozmi i Damjanu, u narodu poznatu i kao Sveti Vrači. Ovi sveci se smatraju zaštitnicima lekarske profesije. Veliki broz domova u Srbiji ove svece obeležava kao krsnu slavu.
Nekadašnji nastojatelj manastira Zočište na Kosovu, Jovan (Jelenkov), govori, za mnoge, o neobjašnjivom fenomenu' čuda koja se događaju u pravoslavnim svetilištima.
Pročitajte još
-
Muškarce čeka velika promena, a za žene je sve drugačije
07.12.2019. 12:01 -
-
-
Uvaljivaće nam šporete i frižidere koje niko neće!
07.12.2019. 07:00 -
-
Njenim zlatnim rukama se dive od Australije do Kanade
07.12.2019. 14:37
Napominje da se i dan danas u manastiru Sopoćani, gde se nalaze mošti Svetih Vrača, dešavaju čuda.

Jedno od najvećih čuda kojem je prisustvovao je izbavljenje od demona iz jedne albanske devojčice.
- Jedno od najvećih čuda kojima sam prisustvovao bilo je izgonjenje zle demonske sile iz jedne albanske devojčice iz Plešine kod Uroševca. Četvorica njene braće i otac su tu nejaku devojčicu od 15 godina jedva uspeli uneti u crkvu pod mošti, jer se ona i nogama i rukama opirala tome. Nakon dvadesetak minuta pitao sam je preko njenog oca šta se to u stvari s njom dešava? Ona je izjavila da se u dvorištu njene kuće na trenutke pojavljuje i nestaje neki užasan čovek koji joj je rekao da svuda može ići, i u džamiju i kod vračara, gatara, bioenergetičara, samo ne u crkvu, i da se u njoj nalaze dvojica, neznajući ko su to oni. Drugi put su je doveli nakon sedam dana u kasnim večernjim časovima i prethodno opisana slika se ponovila. Rekla je da joj se ona demonska spodoba ponova javila ljutivši se što je prekršila zapovest da ne ide u crkvu, ali i to da je u njoj ostao još jedan. Nakon nedelju dana došli su treći put i devojčica je bila oslobođena u potpunosti od te zle sile.
NAJČITANIJE VESTI:
UPOZORENJE! Ponovo promena vremena! Popodne nas čeka strašan udar!
Sveci sa kovčežićima
Svetitelji Kozma i Damjan predstavljeni su na ikonama i freskama u srednjovjekovnoj odeždi, sa kovčežićima u kojima su nosili lekove, a jedna od najpoznatijih fresaka sa likovima svetih Kozme i Damjana nalazi se u Pećkoj Patrijaršiji.
BONUS VIDEO: Boba Živojinović dužan Palmi
Povezane vesti
-
-
-
Na narednom ročištu počinje iznošenje završnih reči
13.11.2019. 10:44 -
Poručila: Pod ogromnim sam pritiskom! Nikad ne reci nikad
13.11.2019. 11:02 -
-
Vladimiru Šaranoviću 30 godina robije
13.11.2019. 12:08 -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ovo su najčudniji srpski običaji i kad čujete sve, neće vam biti dobro!
13.11.2019. 13:01 -
-
-
Obavezno se pomolite za zdravlje i nikako ne činite ovu stvar!
14.11.2019. 07:00
-
Korisnik: Gsp14/11/2019 - 10:42Sejtan umiri sejtana pa misle ljudi ene izlecio je tamo neki mrtav covek koji ima svoje muke na onom svetu. Glupi obicaji i tradicije. Bog jedino pomaze a vo ste davno Boga zamenili za razne idole. A U PSOVKAMA BOG VAM JE NA PRVOM MESTU I MAJKA.8 + 5 -