Muškarac upao u radnju, pokazao dvoglavog orla i rekao: " Kosovo je republika", a ono što je posle još dodao ZAPREPASTILO je sve
Policija traži muškarca
Profimedia
Prema nezvaničnim informacijama, nepoznati muškarac uleteo je oko 21.10 časova u pekaru "Akademac" u Studentskoj 2 i pokazivao rukama dvoglavog orla i uzvikivao "Kosovo republika, je*em vam majku srpsku, sve ćemo vas pobiti".
Podsetimo, ovaj incident desio se baš na dan kada su Albanci upali na sever Kosova i pohapsili Srbe. Jedinice ROSU upale su na teritoriju sve četiri srpske opštine na severu Kosova i Metohije, a nasilna akcija trajala je više od šest sati. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je da je danas na KiM uhapšeno 28 ljudi, od čega 19 policajaca i devet građana.