Dr Žujović
printskrin
Dr Žujović

printskrin

Dr Žujović, Foto: printskrin

- Te vakcine se plaćene našim novcem, novcem građana, imamo prava, a oni imaju obavezu da nam isporuče racune za to, dosta je bilo tog stava "ne mogu da vam kažem". Jel mislite da stvarno tako funkcioniše svet - pitao se Žujović u uključenju na n1.

A situacija zapravo jeste takva, izgleda da doktor nije upoznat da je isporuka i cena vakcina u celom svetu pod oznakom tajno, kao i da je EK potpisala ugovor sa farmaceutskim kompanijama o tajnosti svih podataka o vakcini, kao i da farmaceutske firme takav ugovor potpisuju sa svim državama sveta. 

                    

Komentari (4)

realno

08.02.2021 12:50

Vakcina košta, malo njima, malo tebi, a najviše meni. Raduj se Srbadio.

zoki

08.02.2021 13:31

@realno - To bi ti tako uradi,? Jesam u pravu žućo..?

beba

08.02.2021 13:34

Srbima nista ne treba ciniti.Oni su nezahvalni..

Nesa

08.02.2021 14:16

Pa mi Srbi sve znamo. Znamo da lecimo, vozimo avion, vodimo reprezentaciju, igramo tenis ama bas sve. I to veliko znanje demilo ne stedeci se. Samo jedno zaboravljamo, da zbog lupanja gluposti moze nesto i lose da se desi, odnosno da dovede i do nekih posledica. Tako i nas doktor sve zna, i kako svet funkcionise i svetsku trgovinu i pravog coveka na izborima ama bas sve. Dragi doktore, drz se ti onog zasta si placen i ne mazi se blatom bez potrebe.