Doktorka Kisić nikad otvorenije o borbi sa koronavirusom!

Alo.rs / Tanjug / A. B. | vesti 2020-04-23 12:35:06 2020-04-23 12:35:06

Istakla je da članovi Kriznog štaba jesu optimisti povodom svega što je urađeno, ali da ih je i strah da se ne pokvari sve što je do sada urađeno.

Tanjug

Ona je navela da onog momenta kada su došli na jug Srbije izgledalo kao da u tom delu zemlje postoje žarišta koja plamte.

Navela je da su sve njene kolege u Nišu i ostatku juga zemlje radile i rade jedan mukotrpan i odličan posao.

"Od momenta kada smo došli bio je cilj da koncentrišemo sve naše snage na identifikaciju problema i da ih zajedno rešavamo. Pod rukovodstvom ministra u roku od odmah se završavalo. Efekte rada smo odmah mogli da vidimo, a mi danas smo rekli da smatramo da smo završili svoj posao ovde, ali nažalost epidemija, kao i u ostatku zemlje, nije završena", kazala je.

"Imamo preveliku želju da sve bude kao pre epidemije i to unosi veliku bojazan jer bismo lako mogli da pokvarimo sve što smo uradili. Potrebno je da sa dozom opreza se ponašamo i da na taj način dočekamo kraj ove epidemije", navela je Kisić Tepavčević.

Expand player
Pogledajte više