PLANIRANA ISKLJUČENJA STRUJE ZA SUTRA! Ove beogradske opštine su na udaru, proverite da li je vaša među njima
Tanjug/Ap

Vračar 08:30 - 14:00 CELjSKA: 3, CERSKA: 78-80, DANIČAREVA: 24-34,42,33-35, JOVANA RAJIĆA: 16-18,22, SAVE TEKELIJE: 4-10,1,5-9, SAZONOVA: 46A,50-70,74-78,82,51-51A,55-79, TIMOČKA: 6-10,11-15, VELE NIGRINOVE: 2-10,1-3, VELIMIRA BATE ŽIVOJINOVIĆA: 22-26,29, VILOVSKOG: 10-16, VUKICE MITROVIĆ: 64,

Vračar 09:00 - 14:00 LjUBOSTINjSKA: 5, NIŠKA: 16-28,1-11,21-27, SINĐELIĆEVA: 1V, SREDAČKA: 2-2,6,1-1,5-5,

Voždovac 08:30 - 14:30 Naselje RIPANj: BRĐANSKA: 188-188B,194,198-200B,206-226,151-179A, PUT ZA BREST: 2-8,1-5,9,

Čukarica 10:00 - 16:00 Naselje ŽELEZNIK: DARINKE RADOVIĆ: bb,

Novi Beograd 10:00 - 12:00 BEŽANIJSKA KOSA: 79, GANDIJEVA: 208A-210A,214A-216A,222-224B,

Novi Beograd 08:00 - 10:00 BEŽANIJSKIH ILEGALACA: 2-16,1-17, GANDIJEVA: 206-220,224, LjUBINKE BOBIĆ: 1-7, PARTIZANSKE AVIJACIJE: bb,144A,

Novi Beograd 10:00 - 12:00 GANDIJEVA: 18-26,34A,

Novi Beograd 12:00 - 14:00 BEŽANIJSKIH ILEGALACA: 18-84,21-47, NEHRUOVA: 1-9,

Novi Beograd 08:00 - 10:00 BEŽANIJSKA KOSA: 45E, DANILA LEKIĆA-ŠPANCA: 27,31, GENERALA MIHAJLA NEDELjKOVIĆA: 1-63, MAJORA BRANKA VUKOSAVLjEVIĆA: 2-60,

Novi Beograd 12:00 - 16:00 GANDIJEVA: 23-35A,

Novi Beograd 10:00 - 16:00 BULEVAR MARŠALA TOLBUHINA: 39A-41, PARISKE KOMUNE: BB,22-22D,35-45,

Zemun 08:30 - 12:30 CARA DUŠANA: 49, DOBANOVAČKA : 36-54v,58-68,51-83, DOBROVOLjAČKA: 2-14,1-21, NOVOGRADSKA: 34-52A,27-39, PINKIJEVA: 2-8,1-5A, UGRINOVAČKA: 22-28,32,38-56,15A,19-23V/4,27-45,

Barajevo 08:00 - 15:00 Naselje BAĆEVAC: AKADEMIKA PETRA STEVANOVIĆA: 0,16-22,26-30,34-46A,50-58,62-68B,72,76-104,17-19,23-51A,55-67A,71-87A,91,95-101,111-113,117-119A,123-125,129-143, DRAGUTINA JOVANOVIĆA-KARLA: 2-4,8-14,18-26A,32-42,46-54,58,1-5A,9-17,23-47,51,55-57,63-65,149, GAJINE RUPE: 2-8,1-13A,17-21, KOSMAJSKIH PARTIZANA: 4-10,14-26,3-33, LISAČKA: 2,6-16,22,3-5,9-17,21-23A,29-31, LjUBE BOGOSAVLjEVIĆA: 2-4,8-12,16,20-24A,1-11,15,55, MIKE ĆURČIĆA: 0BB-2,8-16,22,42,90,96,142,1-3,9-13,19-21, MILUTINA STANIMIROVIĆA-MIĆE: 15-17, RADIŠE JOVANOVIĆA: 8-14,18-24,1-17,21-27,33-55, ŽIVOJINA KATIĆA-ŽIKE: 37, ŽIVORADA JANKOVIĆA: 2-12,18-38,42-44,48-50,1-15A,19, ŽIVORADA MARINKOVIĆA: 2-20B,26,34,1-3A,7-11B,15-17,27,39, ZLATOMIRA KUZMANOVIĆA: 2A,6A-10,14-16,3-13, ŽRTAVA FAŠIZMA: 2-16,20-28A,32,1-5,11,15-21A,37, Naselje BARAJEVO: MIKE ĆURČIĆA: 62-80F,86-90,94-134,138,144-156,67, PROKIĆA KRAJ: 1, Naselje BOŽDAREVAC: KRUŠIČKA: 2A-4,14,166,9,163A-169, KUĆINE: 222,51,57A-57D,223A, OBRADA LAZIĆA: 0,28,32,40,46,50-50A,54-54B,60-60B,66-68A,78-78A,84-88,170,174,178-188,192-202,210,214-216,222,284,31,39,45,55-61,65-67,73-81,87,91A,95-97B,103-113,171,175-177,181,191,201-203,215-221,225A,301, SIME MARKOVIĆA: 136A,314A, STAROG SELA: 2-10,14,108,230,1-3,11-13,229-231, Naselje ŠILjAKOVAC: DUŠANA JEREMIĆA: 25,43A,51-51G, Naselje VELIKI BORAK: SIME MARKOVIĆA: 110A-116,120-120A,128-134,140,314,

Obrenovac 09:00 - 11:00 Naselje BARIČ: ALEKSANDRA-ACE SPASIĆA: 5,39B-43,53A, BARIČ BRDO: 7, BEOGRADSKA: BB,10,16-20,26-32B,36-38,42-42D,50,54-64G,1A,5-13,17,21-35S,39,43F-53,59,65-67,71-75, BRĐANSKA: 18-20B,24-34,40,46-46,64E,72,9B,33,37A-41A,45-49A,53,57-61,67-67B,71-77,87,91, DRAGORADA DRAGOJEVIĆ: 12-14,20-24,1-13,31, ŠESTE VOJVOĐANSKE BRIGADE: 47A,51,55, VUKA KARADžIĆA: 4,8,12,18-24C,28,40-40B,5,9,15-17,

Obrenovac 11:30 - 14:00 Naselje BARIČ: ALEKSANDRA-ACE SPASIĆA: 0,34,31,85,107A-109,155, BRĐANSKA: 66-66,9A, GROBLjANSKA: 20A-20B,28,13E-15G,19-23,27, SPASIĆA KRAJ: 1111, VINOGRADSKA: 30A,34B,

Sopot 09:00 - 13:00 Naselje ĐURINCI: BEOGRADSKA: 4-4A,12-16,20-36,40-54A,80A,88,122,126A-128,11-21A,25,29-35,43A-45,49A-57,61-65,71A-73,79-85,89A,97,101A-103,107,111-113,117-123A,127-131,137,143A,147A-153,209A, BRANKOVA: 21A,27A,35, CRNOGORSKA: 4B-8A,12-16,48,3B-17C,21-27,33-35,41Z, JANKA KATIĆA: 4A-16,22,5-9,15-21A, KARADJORDJEVA: ,2-18A,22-46,50-56,60-68,72A-84,90-98,102-108,112A-116A,132,160,360,1-13,17A,23-25,29-31A,35-35B,39-51A,57-85,89-95,99-109,113-115, KOSMAJSKA: 2-6,10,14,18-20,1-3,7-9,15, LjUBIVOJA GAJIĆA: 2,6,10-12,22-30,36A-40,52-52,56-62A,84-124B,128-130,162,1-1B,5-11A,15-19A,23-27A,31-31A,35,39-51A, MILOSAVA VLAJIĆA: 2-8,3,7-15,19,25, SLOBODANA PENEZIĆA-KRCUNA: ,2-20A,24A-42,46-64,76,190A,208,1G-3,7A-7B,11-27B,31-33A,37A-39A,43-55,81, Naselje NEMENIKUĆE: BASTAVSKA: 2-14,22-24,42A-44,1-15A,19,33, BOŠKA BUHE: 4,14,180,5,21B, CARA DUŠANA: ,2-4,556,1-13,17, DOSITEJA OBRADOVIĆA: ,2-4,8-12A,16,22-24,28,186,3A-7,11-13,17-19,25A, KOSMAJSKA: ,32A-34E,38A-40,48-54,58,29,63A,79-81E,93-93A,99-119A,123B, MILOVANA VIDAKOVIĆA: 58B, ŠUMADIJSKA: 2-2A,6-10,14,3-5,9-13,19-21,191, VUKA KARADžIĆA: 4-10,14-18,22-26,84,1A-9,17, Naselje SIBNICA: ČEDE ILIĆA: 40, Naselje SOPOT: MILOSAVA VLAJIĆA: 55,

Sopot 09:00 - 16:00 Naselje NEMENIKUĆE: AVALSKA: ,2,8-14,232,250,1,5,9A,13-21,25-29,33-35,237,275B, JOVANA ŽUJOVIĆA: ,2-4,8-10,22,260,284,340A, KARAĐORĐEVA: 2-16,22-22,26,64,1,5-13,277, KOSMAJSKA: 2,6,36-36A,138A,150,1,5-15A,31,41,141,151B, KOSMAJSKOG ODREDA: 4-10,16-22,26,30-32,48,62,142,264,440,610A,3,7-11,15,23-23A,33A,43A,257,261,267A,477, MILOVANA VIDAKOVIĆA: 5, NjEGOŠEVA: 26-32,36-44,48-50,56-58,66,98,11,21-21A,29,93,335, SVETOZARA ĐUKIĆA: 12, Naselje ROGAČA: KOSMAJSKA: 153,

Mladenovac 08:00 - 15:00 Naselje AMERIĆ: AMERIĆ: 2-4,12,102,124A,136,146,152,5,105,147A,157,169,177-181, GAJ: 2A,52, KOŠUTIČKA: 12,52-54,66-68,100A-102,124,3,11,

Surčin 09:00 - 14:00 Naselje BOLjEVCI: ČMELIKOVO NASELjE: 93B-125, SAVE ŠUMANOVIĆA: 2-16,1-15.

Komentari (0)

Loading