EPA-EFE/TIM KEETON
Nemanja Matić

(Martin Rickett/PA via AP)

Nemanja Matić, Foto: (Martin Rickett/PA via AP)

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Norič siti rezultatom 4:0 na Old Trafordu!

Brzonogi Markus Rašford je načeo mrežu gostiju na asistenciju Huan Mate u 27. minutu!

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi Rašford duplirao prednost u 52. minutu sa penala!

Samo dva minuta kasnije Marsijal se upisao u strelce, ponovo na asistenciju Mate!

Tačku na meč je stavio talentovani Mejson Grinvud preciznim udarcem u 76. minutu!

Nemanja Matić je proveo svih 90. minuta u igri za Junajted koji se sada nalazi na petom mestu!

Lester - Sautempton, Foto: EPA-EFE/TIM KEETON

Fudbaleri Lestera razočarali su navijače pošto su poraženi na domaćem terenu od Sautemptona 1:2, a taj tim su 25. oktobra deklasirali 9:0!

Poveo je domaćin u 14. minutu golom Praeta na aistenciju slavljenika Džejmi Vardija koji je danas napunio 33. godine!

Izjednačio pje posle pet minuta Stjuart Armstrong!

Vardi je vratio prednost svojoj ekipu u 32. minutu, ali je VAR tehnologija poništila taj pogodak!

Ihenaćo je postigao gol u 68. minutu ali je VAR poništio i taj gol!

Deni Ings je šokirao sve na utakmicu u 81. minutu, doneo je prednost Sautemptonu!

Da stvar buzde još gora po "lisice" VAR je ponovo poništio gol ovog tima, Evans se nalazio u ofsajdu!

Fudbaleri Čelsija pobedili su Barnli 3:0, a Vulverhempton je odigrao na domaćem terenu nerešeno protiv Njukasla 1:1!