EPA - EFE, Sebastian Nogier
Novak Đoković

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Novak Đoković, Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

U toku je meč između Novaka Đokovića i Danila Medvedeva u okviru četvrtfinala Mastersa u Monte Karlu gde je trenutno izjednačeno u setovima, dok Rus vodi 2:0 u trećem setu.

ČEKA NAS SPEKTAKL! Odlični Lajović pobedio Italijana, čeka Đokovića za "DUEL SRBA"!

ZAPALIO MONTE KARLO! Publika u transu, a nije Novak! Ovo je potez turnira, kakav poen! (VIDEO)

ČETVRTFINALE MONTE KARLA! RUS GA JE NAMUČIO U MELBURNU Đoković na Medvedeva! Zna se i kad počinje meč, Srbijo, spremi se!

Teniser iz najveće zemlje na svetu je tokom drugog seta napravio mali skandal, kada je upao u svađu sa sudijom u stolici.

Medvedev se nakon jednog drop-šota Đokovića koji nije uspeo da vrati iznervirao i krenuo da šutira kutiju pored terena za šta je zaradio opomenu.

Tada je Rus upao u svađu sa glavnim sudijom i u jednom trenutku mu je iz usta izletelo:

- Plašiš se zato što je on Đoković.

Njegova reakcija bila je takva zbog toga što prvi reket sveta nije dobio nikakvu opomenu kada je ranije tokom meča šutnuo sunđer i želeo je da istakne da nemaju podjednake uslove za igru.

Da je Medvedev iznerviran videlo se i u narednom poenu koji je izgubio i Novak je došao do brejk lopte, a zatim je i oduzeo servis protivniku.