Ma na sve su mislili, ima čak i GPS, a u bojama je srpske trobojke, cena prava "sitnica"! (FOTO)
Baš dobro izgleda!
(AP Photo/Koji Sasahara)
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković možda nije naklonjen navijačima koji dolaze iz imućnijih zemalja, kao onih na zapadu, ali srpski teniser uvažava ljubav koju dobija iz Azije, Indije, Australije i drugih zemalja sveta!
Tako je popularna japanska firma "Seiko" u saradnjji sa Novakom Đokovićem napravila sat za srpskog tenisera! I to kakav sat!
Ova limitirana verzija je dizajnirana kako bi proslavila srpsku i japansku zastavu!
Brojčanik je plave boje kao jedan deo naše zastave, a u japanskoj kulturi ona predstavllja pobednika!
Seiko Astron GPS Solar Novak Djokovic 2020 Limited Edition (SSH045) - front https://t.co/0uKXQkcOnp pic.twitter.com/9RMWhiGsOE
Interesantno je da ovaj sat ima i srpsku i japansku vremensku zonu! Prsten koji okružuje brojčanik sata je u plavoj boji sa tankom crvenom linijom!
Kad okrenete sat možete da vidite potpis Novaka Đokoviča i individualni serijski broj sata! Japanci su napravili svega 1500 ovakvih satova, što znači da je ovo limitirana ponuda!
Seiko Astron Novak Djokovic 2020 Limited Edition SSH045J1 - 1,500 units - back https://t.co/PHYJhMUC0F pic.twitter.com/5yWlUG8VQc
U kutiji dobijate i sertifikat sa porukom od Novaka!
Seiko Astron Novak Djokovic 2020 Limited Edition SSH045J1 - 1,500 units - watch box https://t.co/ztkvz6ky83 pic.twitter.com/NRkS6aF6oh
Treba istaći da ovaj sat ima i solarno punjenje i da je prepun opcija za korisnike!
Seiko Astron GPS Solar Novak Djokovic 2020 Limited Edition https://t.co/6sRYV7n0vc pic.twitter.com/Fs0dtuN242