Lajović se previše opustio, a onda ga je Troicki neočekivano ohladio! Šta ti je iskustvo! (VIDEO)
Teniseri Srbije pobedom nad Čileom 2:1 potvrdili su prvo mesto u A grupi na ATP kupu u Brizbejnu.
printscreen
Pobedu Srbiji doneli su Dušan Lajović protiv Nikolasa Harija 6:2, 7:6 (6:3) i Novak Ðoković protiv Kristijana Garina 6:3, 6:3, pa je poraz u dublu bio bezbolan.
Nikola Ćaćić i Viktor Troicki izgubili su od Harija i Alehandra Tabila 6:3, 7:6 (7:2).
Jedna zanimljiva scena je viđena dok su igrali dubl parovi. Viktor Troicki je otišao do boksa naše reprezentacije kako bi popio malo vode, tu je video Dušana Lajovića koji se previše opustio!
Naime, Duci je ležao na klupi i smejao se, a onda ga je Viktor sasvim neočekivano polio ledenom vodom iz flašice i tako mu poručio da se uozbilji!
A bit relaxed on the ?? #TeamSerbia bench ?@Dutzee + @troicki_viktor#ATPCup | #Brisbane | #SRBCHL pic.twitter.com/oBd4Ao8kpq
Teniska reprezentacija Srbije u u četvrtfinalu ATP kupa igraće protiv selekcije Kanade. Meč će se odigrati u noći između četvrtka i petka u Sidneju.