Filip Krajinović, Rolan Garos, Foto: Tanjug/AP, Michel Euler

* Sastaće se sa Slovakom Martinom Kližanom koji je bio bolji od Nemca Danijela Altmajera, 6:2, 6:2

* Krajinović je bio gost redakcije ALO! pre nedelju dana

* Velika borba na samom startu turnira

Srpski teniser Filip Krajinović pobedio je na startu turnira u Hamburgu zemljaka Lasla Ðerea sa 6:3, 6:3.

U prvom setu viđena su čak četiri brejka. Prvo je Krajinović oduzeo servis protivniku za 2:1, ali je Đere uzvratio, da bi odmah potom Filip načinio novi ribrejk i poveo sa 3:2.

Pri rezultatu 5:3 Krajinović je uspeo ponovo da oduzme servis Laslu i tako dobije početni set.

U drugom delu igre, Đere je imao šansu da se vrati u meč. U prvom gemu je propustio dve brejk lopte, a Krajinović je u četvrtom gemu takođe imao svoje dve prilike koje nije realizovao.

Ipak, pri rezultatu 4:3 načinio je prelomni brejk posle čega je odservirao za pobedu i plasman u naredno kolo.

Turnir u Hamburgu igra se za nagradni fond 1.718.170 evra.

Filip Krajinović bez dlake na jeziku o devojkama i ženidbi!