Nik Kirjos, Foto: Printscreen/Twitter

Australijski teniser poreklom iz Grčke Nik Kirjos poznat po svom nekada ludom ponašanju ponovo je bio u svom elementu i napravio skandal na meču protiv Kaspera Ruda.

ODLUKA DA SE NAJEŽIŠ Organizatori nemilosrdni: Novak Đoković danas mora da igra DVA MEČA U RIMU!

ONA JE KAO VINO! Ova "penzionerka" se slikala u bikiniju i zapalila Instagram! (FOTO)

Norvežanin je osvojio prvi set rezultatom 6:3, a onda mu je on vratio osvojivši drugi u taj-brejku, da bi onda umesto preokreta, režirao skandal.

Početkom trećeg seta oduzeo je protivnikov servis, da bi u narednom gemu svoj izgubio, a onda se agresivno požalio na kretanje ljudi u publici, posle čega mu je sudija oduzeo naredni gem.

To je Kirjosa razljutilo, pa je prvo uzeo reket i bacio ga prema linijskom sudiji, da bi se onda dohvatio stolice koju je "zafrljačio" na igralište, zatim je spakovao stvari, pozdravio se sa sudijom i klincima što skupljaju lopte i napustio teren.

Kasper Rud, koji je ni kirv ni dužan slavio u narednom kolu igraće sa Del Potrom, a pobednik tog duela biće potencijalni protivnik Novaka Đokovića  četvrtfinalu ukoliko se prvi reket sveta plasira tamo.