ARGENTINAC PREZNOJIO NOVAKA Đoković se mučio, a onda ubacio u četvrtu brzinu i prošao u treće kolo Rima

Uskoro opširnije...

ĐOKOVIĆ - EČEVERI 2:0 (7:6, 6:2)

6:2 - KRAJ! Đoković ide u treće kolo!

5:2 - Novi brejk! Nole je ubacio u petu brzinu! Sada će servirati za pobedu!

4:2 - Bez izgubljenog poena dolazi Đoković do još jednog gem i sada ga dva dele od pobede.

3:2 - Novi odgovor Argentinca. Još uvek se neće predati Ečeveri.

3:1 - Izvukao se Novak sada, imao je Ečeveri 15:30, ali je napravio nekoliko grešaka i Srbin nastavlja da gazi ka pobedi.

2:1 - Upisuje se i Ečeveri možda najlakšim gemom na meču.

2:0 - Stiže odmah i potvrda brejka i Nole ide lagano kao pobedi.

1:0 - Brejk! Odlično Novak otvara drugi set, baš kao Ečeveri u prvom i sada ima veliku prednost.

PRVI SET:

7:6 - Đoković posle velike muke i mnogo problema dolazi do prvog seta sa 7:5 u taj-brejku. Prvi set je trajao sat i 14 minuta.

6:6 - Gledaćemo taj-brejk u prvom setu.

5:5 - Imao je Novak dve set lopte, ali ih nije iskoristio. Nastavlja se prvi set.

5:4 - Mučio se Novak, ali nije posustao. Ečeveri će servirati za ostanak u prvom setu.

4:4 - Sada siguran gem Argentinca, bio je smiren nakon dva izgubljena gema i uspeo da izjednači.

4:3 - Sada Đoković potvrđuje brejk i po prvi put na meču vodi.

3:3 - Evo ga brejk! Đoković koristi prvu šansu i oduzima servis rivalu. Sada smo ponovo na početku.

2:3 - Nole odgovara, još jedan siguran gem Srbina.

1:3 - Ečeveri stiže do još jednog gema i nastavlja da gazi ka prvom setu.

1:2 - Upisuje se i Đoković jednim laganim gemom.

0:2 - Imao je šansu Novak, ali je nije iskoristio. Argentinac potvrđuje brejk.

0:1 - Loš početak Novaka. Ečeveri odmah stiže do brejka. Imao je dve šanse, iskoristio je drugu i poveo.