TENIS KARIJERE ADRIJANA MANARINA! Francuz posle skoro pet sati završio meč u POLA TRI UJUTRU i prošao u osminu finala!
EPA

Meč između Karaceva i Manarina, 15. i 69. tenisera sveta završio se u 2.32 posle ponoći po lokalnom vremenu, a ukupno je trajao četiri sata i 38 minuta.

NOVA SENZACIJA NA AUSTRALIJAN OPENU! Šampionka ispala posle velike drame!

SRBIJA SE POKLONILA NOVAKU! Đoković dobio prestižno priznanje!

U prvom setu oba tenisera su čuvala svoj servis, a Francuz je taj-brek dobio rezultatom 7:4.

Brejka nije bilo ni u drugom setu sve do 11. gema, kada do prednosti dolazi Karacev.

Ruski igrač u sledećem gemu nije iskoristio dve vezane set lopte, pa je i drugi deo igre otišao u taj-brejk, koji Karacev dobija sa 7:4.

EPA

Od četvrtog do sedmog gema trećeg seta viđena su četiri uzastopna brejka, po dva na obe strane, a Karacev je ispustio prednost od 4:2.

U nastavku Manarino ključni brejk pravi u 11. gemu i dolazi do novog vođstva u setovima.

Brejk u petom gemu četvrtog seta bio je dovoljan Manarinu za istorijski plasman među 16 najboljih na turniru u Melburnu.

On će u narednoj rundi igrati protiv petog tenisera sveta Španca Rafaela Nadala, koji je ranije danas posle četiri seta pobedio Rusa Karena Hačanova.