NE MOGU DA STANEM JE*OTE! Saigrači molili Lajovića da preda meč, on herojski pokušao da se vrati na teren, ali bol je bio jači! (VIDEO)

Pokušao je Dušan Lajović da završi meč protiv Kristijana Garina, herojski se borio za Srbiju, ali na kraju je morao da preda meč Čileancu.

Nakon pobede u tri seta Filipa Krajinovića protiv Tabila, Lajović je sjajno započeo meč protiv Garina osvojivši prvi set.

NIJE LAKO BEZ NOVAKA! Krajinović govorio o teretu sa kojim se nose srpski teniseri

Ipak, pri rezultatu 1:1 u setovima i 3:0 za Čileanca u trećem, naš tenise je zbog grčeva i ogromnih bolova morao da preda meč.

Prilikom odmora između gemova, Lajović je sedeo na klupi sa bolnom grimasom na licu.

Pri rezultatu 3:0 za Čileanca u trećem setu, Lajović nije mogao da stoji na terenu, a bolnu grimasu je pravio i dok sedi.

Saigrači su ga  molili da preda meč, na šta je on imao jasan odgovor.

NOVAK MU JE NANEO TRI BOLNA PORAZA, A SADA NAJAVLJUJE POHOD NA TITULU! Italijan puca od samopouzdanja pred početak sezone!

HRVATI LJUTI NA ĐOKOVIĆA! Čak i kada ne igra, Novak je uvek tu da pomogne Srbiji!

- Ne mogu brate, ne mogu da stanem je*ote - rekao je naš as.

Ustao je sa klupe sa reketom u rukama, međutim nakon dva koraka, morao je da se pomiri sa tim da mora da preda meč.

Kasnije su Ćaćić i Sabanov poraženi u dublu pa će sada Srbija morati da pobedi Španiju u poslednjem kolu za polufinale i to da maksimalno izgubi jedan set,ako žele da prođu dalje.