NOVAK SAVLADAO URUGVAJCA! Đoković bez problema izborio treće kolo Rolan Garosa!
(AP Photo/Christophe Ena)

Nije imao mnogo problema u ovom meču  naš teniser, ali mora se priznati  da je Urugvajac pružio solidan otpor.

Urgvajac je prvi na meču napravio brejk, ali Novak je odmah u sledećem gemu uzvratio istom merom. Prvi set Nole je dobio rezultatom 6:3.

U drugom setu Novak je bio dosta sigurniji, takođe je dva puta oduzeo servis svom protivniku.

Odmah na startu trećeg seta Novak ponovo pravi brejk.

Tokom trećeg seta došlo je i do malih čarki između Novaka Đokovića i grupice nekulturnih navijača koji su mu dobacivali, pa je naš teniser zamolio sudiju da ih utiša.

Novak je treći set osvojiop rezultatom 6:4, i tako zakao meč sa Ričardasom Berankisom u trećem kolu Rolan Garosa.

3:2 - Kuevas osvaja gem bez izgubljenog poena

3:1 - Imao je Kuevas dve brejk šanse, ali nije uspeo da ih skoristi. Bio je ovo jedan od najzanimljivih gemova na meču

2:1 - Pablo Kuevas osvaja gem na svoj servis

2:0 - Uzeo je Novak najduži gem na meču. Bio je Kuevas blizu brejka, ali nije uspeo iskoristi svoje šanse

Prvi set

6:3 - Spasao je tri brejk lopte Novak, a zatim osvojio prvi set!

5:3 - Posle fantastične razmene udaraca, Novak dolazi do brejka

4:3 - Još jednom uspešan Novak na svoj servis

3:3 - Uzima Kuevas gem na svoj servis

3:2 -  Novak fantastičnim poenima dolazi do trećeg osvojenog gema

2:2 - Nije se dugo radovao Urgvajac, vraća Novak brejk

1:2 -  Imao je Urugvajac dve brejk lopte, a drugu je uspeo da iskoristi

1:1 - Ni Kuevas nije mnogo grešio na svoj servis, uzeo mu je Novak samo jedan poen

1:0 -  SIguran na svoj servis Novak

15.17 - Jimer pobeđuje sa 3:1 Monfilsa i tako "čisti" teren Đokoviću i Kuevasu koji će svakog trenutka izaći na zagrevanje.

15.10 - Jimer vodi 5:2 u četvrtom setu i na gem je do pobede. Novak je spreman.

15.04 - Danas je poseban dan na Rolan Garosu, Rafael Nadal slavi 35. rođendan. Kralju šljake stiglo je mnogo čestitka, a današnji dan on će na teren u poslednjem terminu od 21.00 kada će imati priliku da u velikom stilu proslavi divan dan.

15.01 - Kako bismo vas malo bolje upoznali sa Urugvajcem Pablom Kuevasom, spremi smo poseban tekst o njemu. Možete ga pročitati OVDE ili na sliku ispod.

EPA

14.56 - Meč Jimera i Monfilsa je pri kraju, bar bi tako trebalo da bude. Mladi Šveđanin vodi sa 2:1 u setovima i trenutno je 3:0 u četvrtom. Dakle, čini se da će Novak izaći na teren u planirano vreme - 15.30.

14.53 - Za početak da vas informišemo o tome kada će početi duel Srbina i Urugvajca. Iako je planirano da se to desi od 14.30, meč Gaela Monfilsa i mladog Mikaela Jimera odužio se pa je za sada Đokovićev meč planiran za 15.30.

14.50 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču drugog kola Rolan Garosa između Novaka Đokovića i Pabla Kuevasa. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja sa Centralnog terena u Parizu.