KAKVA ŠTETA! Lajović pao posle velikog preokreta!

Srpski teniser Dušan Lajović završio je učešće na mastersu u Majamiju, porazom u trećem kolu. Lajovića je na Floridi posle preokreta zaustavio domaći takmičar Frensis Tijafo, rezultatom 1:6, 7:5, 6:3.

Drugi reket Srbije izgubio je posle okruglo dva sata igre, iako je bio blizu trijumfa i posao je mogao da završi mnogo ranije.

Lajović je ekspresno dobio prvi set protiv 58. igrača na ATP rang-listi i činilo se da bi mogao da ostvari drugu pobedu u trećem međusobnom okršaju sa Amerikancem.

PORTUGALCU "ODBROJANI DANI" Murinjo pred otkazom, dva velika imena se pominju kao naslednici Portugalca

Bio je blizu drugog seta, ali nije uspeo da iskoristi svoje šanse i rival je stigao do velikog preokreta.

Što se Tijafoa tiče, njegov rival u četvrtoj rundi biće prvi nosilac Danil Medvedev, koji je nakon velike borbe eliminisao Alekseja Popirina.