PARTIZAN IGRAO SA ŠEST IGRAČA? Neverovatan propust sudija, crno-beli imali mnogo sreće

Košarkaši Partizana poraženi su na svom parketu od Reala sa 85:78 u četvrtoj utakmici plej-ofa Evrolige.

Real je bolje otvorio meč i tokom prvog poluvremena imao 14 poena prednosti, a malo je nedostajalo da se na odmor ode sa nerešenim rezultatom da je priznata trojka Danila Anđušića.

Ipak, nešto je promaklo sudijama. Partizan je u taj napad krenuo sa šest igrača! U trenutku kada je krenulo vreme, Dante Egzum je ušao, ali je Janis Papapetru još bio na terenu.

Osim o isteku vremena, upravo o tome su sudije većale po završetku prvih 20 minuta. Prema pravilima, takav previd se kažnjava tehničkom greškom za klupu.

Srećom po crno-bele, arbitri su ostali nemi.