DA LI SU CRNO-BELI OŠTEĆENI ZA PENAL? Iz Partizana objavili snimak na društvene mreže i poručili: OVO SVE GOVORI (VIDEO)

Fudbaleri Partizana odigrali su samo 0:0 na svom terenu sa Napretkom iz Kruševca, a meč je između ostalog obeležila i jedna sporna situacija.

Zvanični Tviter profil Partizana objavio je video snimak situacije iz 60. minuta, kada je Nemanja Jović bio u šansi za crno-bele, ali je posle povlačenja šutirao pored gola.

- Nije dozvoljeno komentarisanje suđenja, ali snimak govori sve - glasila je poruka FK Partizan, očigledno insinuirajući da je tom prilikom trebalo da bude dosuđen jedanaesterac u korist crno-belih.

Sudija Živković nije pokazao na "belu tačku", a evo kako je izgledala ta sporna situacija iz 60. minuta: