CRNO-BELA RAPSODIJA Partizan pregazio "lale" (VIDEO)
FK Partizan

PARTIZAN - VOJVODINA 4:1

STRELCI: Pantić u 35. i Menig u 42, Rikardo u 68. i Jojić u 72. za Partizan, a Veljko Simić u 48. minutu za Vojvodinu.

PARTIZAN: Popović, Miljković, Miletić, Saničanin, Urošević, Jojić, Zdjelar (od 73. Šćekić), Menig (od 73. Lutovac), Pantić (od 81. Ilić), L. Pavlović (od 64. Jović), Rikardo (od 81. Milovanović).

VOJVODINA: N. Simić, Jeličić (od 46. Bastajić), Kovačević, Stevanović, Devetak, Maksimović, Topić (od 46. Busnić), Vukadinović (od 80. Mrkaić), V. Simić, Zukić, Čović.

SUDIJA: Lazar Lukić.

U derbiju 17. kola Superlige Srbije Partizan je pregazio Vojvodinu 4:1 i tako se posle kiksa protiv proletera vratio na pobednički kolosek. Ono što posebno može da raduje navijače Partizana je da su crno-beli apsolutno nadigrali "lale" i da je lako moglo da bude i mnogo više golova u mreži gostiju. Ubedljivom pobedom je napravljena odlična uvertira pred let u Talin, gde će Partizan u četvrtak na megdan Flori.

Dodatno zadovoljstvo svi u Partizanu mogu da imaju zbog činjenice da su se u strelce upisala čak četvorica, a najviše je navijače obradovao prelep gol Meniga, koji je dugo bio van forme.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na portalu Alo.rs

82. minut - dobra šansa za Vojvodinu, Mrkaić je šutirao glavom, lopta je išla pod prečku, ali je Popović zaustavio udarac

81. minut - nove izmene u Partizanu, Marko Milovanović je zamenio Rikarda, a debitant Mihajlo Ilić je ušao u igru umesto Pantića.

73. minut - Stanojević, šalje na teren Šćekića i Lutovca, a izveo je Zdjelara i Meniga.

72. minut - GOOOOOL! Miloš Jojić! Promašile su "lale" promašile zicer i odmah ih je stigla kazna! Odlična akcija Partizana, asistencija Pantića, Jović je propustio loptu kroz noge, a Jojić sa šesnaesterca pogađa mrežu topovskim udarcem

68. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Rikardo Gomeš, 17. pogodak u sezoni

64. minut - prva izmena u Partizanu, Nemanja Jović je u igri umesto Lazara Pavlovića

51. minut - sad je i Devetak upisan u beležnicu sudije Lukića

49. minut - Kopitović dobija javnu opomenu

48. minut - GOOOOOOOL! Veljko Simić je strelac, asistent je Nemanja Čović, Voša se vratila u meč

46. minut - dvostruka izmena kod gostiju, Busnić je ušao umesto Topića i Bastajić umesto Jeličića

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

42. minut - GOOOOOOOL! I to kakav - Kvinsi Menig posle kontranapada i soloprodora

33. minut - prinudna izmena u Vojvodini, jer se povredio štoper Stevanović i umesto njega u igru je ušao Kopitović

29. minut - nisu zadovoljni u Partizanu zbog nekoliko odluka sudije Lazara Lukića

20. minut - Ogromna šansa za Partizan, Urošević sa peterca nije uspeo da postigne gol! Saničanin je odigrao glavom posle kornera, lopta je pala Uroševiću na nogu, a levi bek je pogodio golmana Simića!

13. minut - Partizan pritiska, ponovo pokušava agilni Pavlović, li je njegov udarac sa distance izblokiran

5. minut - Fenomenalna šansa za Lazara Pavlovića! Sjajno ga je Zdjelar pronašao u srcu šesnaesterca Vojvodine, Pavlović je predriblao čuvara i šutirao ka golu, ali je golman Simić odbranio.