Vaterpolisti Crvene zvezde
vkcrvenazvezda.com

Vaterpolisti Crvene zvezde, Foto: vkcrvenazvezda.com

U okviru 7. kola regionalne vaterpolo lige na bazenu SC Milan Gale Muškatirović sastali su se Crvena zvezda i Jadran Carine Herceg Novi, a tim iz Crne Gore je slavio sa 11:5 (3:2, 2:2, 3:0, 3:1).

Crvena zvezda dobro se držala tokom prve dve četvrtine, ali je u nastavku meča popustila i postigla samo jedan gol. Jadran je bio bolji tokom celog meča, pogotovu u nastavku duela kada je crnogorski tim preuzeo konce igre u svoje ruke i ostvario zaslužen trijumf.

Nerešiva enigma za domaći sastav bio je Đuro Radović koji je postigao čak pet golova. Kod Crvene zvezde niko nije postigao više od jednog gola, a u strelce su se upisali Tankosić , Ilić, Janković, Milojević i Marko Radović.

Marko Podraščanin za Alo o zlatnim medaljama i o pobedama na teškim gostujućim terenima!