"DELFINI" SE RAZGOROPADILI PROTIV AUTSAJDERA Srbija u velikom stilu overila plasman među osam najboljih
VSS

Srbija je tako sa sve tri pobede u grupi overila prvo mesto i izborila direktan plasman u četvrtfinale.

Od starta susreta je bila uočljiva ogromna razlika u kvalitetu. Nemoćni Kazahstanci su odolevali samo do sredine prve četvrine, kada je usledila dominacija olimpijskih šampiona.

Već nakon osam minuta igre, "delfini" su vodili sa 4:0 i najavili ubedljiv trijumf.

Izabranici Dejana Savića su najdominantniji bili u drugoj deonici koju su dobili 8:1.

Nisu popuštali do kraja, bili su maksimalno koncentrisani na oba dela bazena i iz minuta u minut povećavali prednost.

U redovima Kazahstanaca sva tri gola postigao je Srđan Vuksanović.

SRBIJA - KAZAHSTAN 22:3 (4:0, 8:1, 5:0, 5:2)

Kraj! Ubedljiva pobeda Srbije 22:3

19:3 - Sva tri gola za Kazahstan postigao je Vuksanović.

18:2 - Evo napokon gola za Kazahstan.

18:1 - Treća četvrtina slična prvoj, ponovo Kazahstanci nisu uspeli da daju gol.

17:1 - Gaze naši vaterpolisti.

13:1 - Nemaju nameru da stanu naši vaterpolisti, nastavljaju u istom ritmu.

Na poluvremenu Srbija vodi 12:1. Odavno je ovde sve rešeno i ostaje samo da vidimo koji će biti konačan rezultat.

11:1 - Očigledna je ovde razlika u klasi, raste prednost izabranika Dejana Savića.

9:1 - Strahinja Rašović siguran sa pet metara.

8:1 - Radomir Drašović koristi igrača više i Srbija vodi 8:1.

7:1 - Novi gol Marka Radulovića, sigurna igra naših vaterpolista.

6:1 - Evo konačno prvog gola za Kazahstan, Vuksanović je pogodio peterac.

6:0 - Marko Radulović je realizovao peterac.

5:0 - Nastavljaju "delfini" tamo gde su stali u prvoj četvrtini, strelac je Viktor Rašović.

Kraj prve četvrtine, ubedljivo vođstvo Srbije protiv nemoćnih Kazahstanaca

4:0 - I Nikola Jakšić se upisao u listu strelaca.

3:0 - Sjajan gol Ranđelovića iz velike daljine i "delfini" posle početne nervoze uspostavljaju kontrolu.

2:0 - Odlična kombinacija Strahinje i Viktora Rašovića, Srbija vodi 2:0.

1:0 - Đorđe Lazić postiže prvi gol na meču sredinom prve četvrtine.

17.06 - Sa druge strane, Kazahstan je ubedljvo poražen u prva dva kola, pa se očekuje da "delfini" imaju lak posao na ovom susretu.

17.02 - Srbija je najpre savladala Ameriku (17:13), da bi onda bila bolja od Australije (6:5) i prva je u grupi.

17.00 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen trećem kolu Grupe D Svetskog prvenstva u vaterpolu u kom se sastaju Srbija i Kazahstan. Uz alo.rs pratite sva dešavanja iz Budimpešte.