KOLAPS ATLANTE Bogdanović sjajno krenuo, pa stao

U pobedničkom timu najbolji su bili Keldon Džonson i Devin Vasel, koji su postigli po 29 poena. U poraženom ekipi najbolji je bio Dedžonte Marej sa 22 poena. Srpski košarkaš Bogfan Bogdanović proveo na terenu 23 minuta, a za to vreme postigao je 13 poena i imao je dva skoka i jednu asistenciju.

Atlanta je prvo poluvreme rešila u svoju korist rezultatom 83:61. Gosti su početkom treće četvrtine imali i prednost do 24 poena, a onda je usledio veliki preokret košarkaša San Antonija, koji su na kraju slavili sa 126:118.

Atlanta se trenutno nalazi na devetom mestu na tabeli Istočne konferencije NBA lige sa 35 pobeda i 36 poraza, dok je San Antonio 14. na Zapadu sa skorom 19/52.

Denver je ranije večeras u gostima pobedio Bruklin 108:102, dok je Ohlahoma na svom terenu nadigrala Feniks 124:120.