Kakva drama u Malagi! Unikaha konstanstno vodila, Zvezda u finišu stigla nadomak IZNENAĐENJA, ALI NIJE USPELA! (FOTO + VIDEO)

V.Ž. | sport 2019-01-08 20:46:27 2019-01-08 20:46:27

Na kraju španski predstavnik je pobedio 79:74

Alo/V.Marković

Hvala što ste pratili tekstualni prenos utakmice Unikaha - Crvena zvezda na portalu Alo!

ČETVRTA ČETVRTINA

Na dva i po minuta pre kraja Odžo pogađa uz faul. Promašuje bacanje 73:65. Filip Čović pogađa sa linije slobodnih bacanja 63:59 minut i po pre kraja. Unikaha promašuje, u sledećem napadu Dobrić trojkaaaaaaa 73:72 minut pre kraja. Drama! Fernandez pogađa sa slobodnih bacanja Zvezdi treba trojka, Reglend je promašio za tri. To je to.... Šteta....

Perperoglu spušta Zvezdu na osam razlike minusa 67:59. pa Čović promašuje trojku. Roberts promašuje za tri poena, Perperoglu pogađa trojku na sredini ove deonice, pa onda Filip Čović unosi dramu 71:65 tri minuta pre kraja

TREĆA ČETVRTINA

Atraktivno zakucavanje Simanića za odličan početak 51:39, ali Salin sa druge strane odgovara trojkom 54:39. Nova trojka Unikaha, prednost je ponovo ozbiljna 57:39. U 7. minutu ove deonice Zvezda zaostaje 14 poena, 63:49 je na semaforu, a Ristić pravi faul u napadu. Španci promašuju napad, Dobrić dao trojku za 63:52.

DRUGA ČETVRTINA

Zvezda nastavlja sa lošom igrom i na startu druge deonice. Unikaha ima "duplu" razliku 30:15. Nekoliko promašenih napada i jednih i drugih. Malaga poentira, ali Reglen uzvraća, treći minut ovog dela igre 32:17.

Zvezda ima sedam izgubljenih lopti, Perperoglu pogađa dve trojke zaredom 37:23, pa i treću 37:26. Topi se prednost Malage. Dijez i Unikaha je ponovo na plus 16, na dva mita do poluvremena. Brza kontra Zvezde Dobrić poentira 46:35, tajm aut za tim iz Malage.

Perperoglu smanjuje na 10 razlike sa bacanja 47:37. Na poluvremenu Maga vodi 51:47. Zvezda se spustila na plus 10 i imala poslednji napad u trećoj četvrtini da još više istopi razliku, ali izgubljena lopta u napadu i rezultat je ostao 65:55 pred četvrtinu odluke.