aba-liga.com
Košarkaši Partizana

KK Partizan

Košarkaši Partizana, Foto: KK Partizan

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos utakmice Partizan - Cibona na portalu Alo!

10' KRAJ UTAKMICE!!! Partizan je samo na startu u prvoj četvrtini imao problema sa gostima iz Zagreba. Izuzetno šutersko veče Partizana koje je obležilo čak sedam igrača koji su imali dvocifreni učinak.

9' Oduševljenje u Areni, pukla je stotka 102:66 vodi Partizan

5' Kakav meč Partizana u Areni više od 30 razlike 92:61

3' Birčević pogađa trojku za Partizan 82:55

ČETVRTA ČETVRTINA:

10' Reding dodaje Birčeviću koji poentira 76:50, a Pejdž zatvara ovu četvrtinu još jednom trojkom 79:53 vodi Parizan

8' Birčević uzvraća trojkom 72:48

7' Ramljak je pogodio trojku za Cibonu

4' Partizan je otišao na za sada maksimalnih +20, a Jaramaz poentira 60:38 vode crno - beli

2' Trojka Jaramaza 54:38 vodi Partizan

1' Atraktivnim zakucavanjem Jankovića počinje drugo poluvreme 51:38

TREĆA ČETVRTINA:

10' Janković postiže koš posle prodora Zagorca, a Ramnjak sa zvukom sirene postavlja konačan rezultat prvog poluvremena 49:38 za Partizan

8' Nova trojka Partizana za povećanje prednosti 47:33

Partizan - Cibona, Foto: aba-liga.com

6' TROJKAAAA!!! Zagorac postiže trojku, Partizan pravi seriju 8:0 i odlazi na dvocifrenu prednost 43:33

5' Nesaportski faul Gibsona, Volden postiže dva poena sa penala 37:33

4' Gibson vraća Cibonu u život 35:33

2' Pravi razliku Partizan 33:25

DRUGA ČETVRTINA:

10'  Reding postiže poene, Partizan je ponovo u prednosti 23:22. Pejdž posttiže 3 poena sa zvukom sirene 26:22 za Partizan posle prvih 10 minuta igre

8' Cibona održava prednost na startu utakmice 22:17 vode gosti

4' Serija Cibone 8:0, vode gosti iz Zagreba 12:7

3' Rebec pogađa trojku za Cibonu koja sada vodi 10:7

1' Reding postiže prve poene na utakmici 2:0 vodi Partizan

PRVA ČETVRTINA:

Košarkaši Partizana dočekuju Cibonu u okviru 11. kola u okviru 11. kola ABA lige. Posle 10 kola u regionalnom takmičenju crno-beli imaju učinak od sedam pobeda pobeda i tri poraza, a Cibona ima četiri pobede i šest poraza.

"Cibona je uvek bila i uvek će biti veliki sportski rival. Partizan i Cibona su popunili mnogo stranica u knjizi košarkaške istorije i to je dovoljno da ova utakmica bude veliki izazov za igrače, trenere i navijače", rekao je Trinkijeri.