Andrea Trinkijeri
aba-liga.com

Crno- beli su stekli prednost u prve dve četvrtine i potom je rutinski održavali do kraja meča. Najraspoloženiji u redovima beogradskog kluba bio je Pejdž sa 14 poena, a u stopu su ga pratili Tomas sa 13 i Jaramaz sa 12 poena.

Olimpijakos opljačkan - Grcima ukradeno pola miliona evra

AUTOR: Alo.rs DATUM I VREME: 01.10.2019. 19:47 Prema navodima grčkih medija košarkaši Olimpijakoas opljakkani su tokom vikenda. Zvezda Olimpijakos, Foto: FK Crvena zvezda Crveno-beli iz Pireja opljačkani su prethodnog vikenda, a kako navode lokalni mediji iz dvorane "Mira i prijateljstva" odneto je oko pola miliona evra.

KRAJ UTAKMICE PARTIZAN JE POBEDIO REZULTATOM 63:66

9. minut - 58:64 - Održava mir Partizan u neizvesnoj završnici. Pejdž je pogodio oba slobodna bacanja.

4. minut - 49:55 - Tim Andree Tinkijerija korača ka pobedi na ovosezonskoj premijeri u Evrokupu.

POČELA JE ČETVRTA ČETVRTINA

KRAJ TREĆE ČETVRTINE - 44:48 Venecija je trojkom u poslednjim sekundama ove deonice smanjila zaostatak.

5. minut - 32:39 - Održava Partizana prednoststečenu u prvom poluvremenu.

POČELA JE TREĆA ČETVRTINA

KRAJ DRUGE ČETVRTINE - 26:30 - Istopila se prednost crno-belih, pa nas u drugom poluvremenu očekuje neizvesna borba. U redovima Partizana najraspoloženiji su Tomas i Jaramaz sa po osam poena, dok su kod domaćina najefikasniji Filoj i Vat koji su upisali po šest poena.

9. minut - 24:30 - Prišla je venecija na minus šest posle pogotka Filoja.

5. minut - 16:26 - Održavaju Beograđani prednost stečenu na kraju prve četvrtine.

2. minut - 12:24 - Nastavlja Partizan gde je stao pre odmora. Izabranici Andree Trinkijerija odvojili su se na dvocifrenu prednost.

KRAJ PRVE ČETVRTINE - 11:19 - Ognjen Jaramaz sa zvukom sirene postiže trojku i donosi Partizanu osetnu prednost.

7. minut - 11:13 - neizvesna prva četvrtina. Pejdž je propustio novu priliku da trojkom donese najveću prednost crno-belima.

5. minut - 6:7 - Rašon Tomas je imao priliku da iskoristi čist šut za tri poena, ali je pogodio dalji obruč.

2. minut - 2:2 - Nisu rivali na idealan način otvorili utakmicu, posle uvodnih poena obe ekipe su promašile po nekoliko napada.

UTAKMICA JE POČELA!

VENECIJA - PARTIZAN

Hala: Palasport Taljiersio

Sudije: Karlos Kortes, Marćin Kovalski, Reno Geler

VENECIJA: Udano, Kasarin, Bramos, Tonut, Daje, De Nikolao, Filoj, Vidmar, Čapel, Pelegrino, Ćerela, Vat.

Trener: Valter De Rafael.

PARTIZAN: Volden, Zagorac, Pejdž, Gordić, Parakovski, Jaramaz, Veličković, Birčević, Janković, Tomas, Pejners, Mozli.

Trener: Andrea Trinkijeri.

Košarkaši Partizana iz Venecije kreću takmičenje u Evrokupu.

Crno-beli gostovanje u Italiji dočekuju u odličnom raspoloženju imajući u vidu da su prethodne nedelje osvojili ABA Superkup.

Bonus video: Navijači Crvene zvezde i Olimpijakosa obojili Beograd u crveno-belo