Oglasio se predsednik Partizana i otkrio ko je finansijski pomogao klubu, a onda progovorio i o pojačanjima

Alo/Marko Metlaš
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović je za "Sport klub" potvrdio da je njegova kompanija finansijski pomogla klub iz Humske sa željom da crno-beli u drugom delu sezone budu konkurentni u svim takmičenjima.
O ciframa nije želeo da priča, nezvanično radi se o 23 miliona dinara.
- Moja kompanija ostaje sponzor Partizana kao i predhodnih godina, uprkos nešto lošijoj godini za automobilsku industriju. Kada nema sredstava u klubu, prijateljske kompanije, kao što je moja sada, reaguju kako bi klub ostao likvidan. Ovo je teško vreme za sport, teško je vreme i za privredu, ali mi ćemo nastaviti da se borimo na sve načine za najveći košarkaški brend na ovim prostorima. Pozivam sve one koji vole Partizan da pomognu koliko mogu.
U Partizan je u međuvremenu došao Džoš Ričards, očekuje se i Keni Goins.
- Radimo na pojačanju na poziciji četiri, ne bih o imenima dok se ne završi posao do kraja. To je pozicija na kojoj sportski sektor radi duže vreme.
Partizan 9. januara gostuje Borcu u ABA ligi, četiri dana kasnije u 1. kolu Top 16 faze Evrokupa ugostiće italijanski Trento.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE JOŠ:
