Radonjić se vraća u Zvezdu? Dolaze spektakularna pojačanja!

alo.rs/M.D. | sport 2020-05-13 18:14:26 2020-05-13 18:14:26

Kakva vest za zvezdaše!

EPA-EFE/PHILIPP GUELLAND

Prvi čovek KK Crvena zvezda Nebojša Čović gostovao je na TV B92 u emisiji "Fokus".

Već se spekulisalo da će se Radonjić vratiti među crveno-bele, čak je bila pokrenuta i kampanja, a evo šta kaže Čović na to:

"Video sam tu kampanju i neki put nije dobro kada imate kampanju i namećete se na taj način, što možda nije vezano za Dejana. Niko u Zvezdi nije osvojio ništa sam. Svi smo to uradili zajedno. Ne može tako da budu vaši uspesi, a svi ostali su napravili neuspehe. Jako se dobro sećam kada smo izgubili “Fajnal-for” ovde od Cibone u Areni, morao sam da provedem noći i noći da mi ne smene trenera. Jedno su emocije, jedno je biti zaljubljen i tako dalje, ali moramo da funkcionišemo kao ozbiljan klub. Drugo, neki od tih trenera koji se pominju imali su ponudu u novembru da dođu u Zvezdu" – smatra predsednik kluba sa Malog Kalemegdana.

Potom je pričao o mogućim pojačanjima:

"Jaka nam je interesantan, Simonović nam je interesantan, još pet, šest igrača, ali nije to pijaca pa da trgujete. Nabacuje vam portal iz Turske ovo, portal iz Italije ono… Ne funkcionišemo na taj način. To su naši ljudi, koji su bili sa nama, vrlo nam je interesantno da dođu, ali moram da kažem da je Evroliga dala sugestiju da se zastane sa potpisivanjem novih ugovora, jer se sprema “seleri-kep” i nećemo da radimo ništa ispod žita" – rekao je Čović gostujući na televiziji B92.

"Ako se sezona nastavi, igraće se do kraja regularnog dela, pa onda Fajnal-ejt. Ukoliko se ne nastavi, onda se sezona ne piše, odnosno ponavlja se. Žao mi je, možda je neko tužan. I mi smo ranije bili prvi u ABA ligi u regularnom delu, pa nismo imali direktno mesto u Evroligi", rekao je Čović.

 

Expand player
Pogledajte više