SJAJNE VESTI ZA SRPSKE KLUBOVE Zvezdi i Megi specijalna pozivnica od Evrolige
KK Crvena zvezda

KK Crvena zvezda dobio je specijalnu pozivnicu Evrolige za učešće juniorskog tima tog kluba na završnom turniru ANGT F8 koji će se održati u Beogradu. 

Zvanični poziv KK Crvena zvezda od strane Evrolige stigao je u ponedeljak, a crveno-beli će se za titulu boriti sa ekipama: Asvela, Stelaazure iz Rima, pariskog INSEP-a i Real Madrida. 

Još jedan tim na završnom turniru u Beogradu činiće najbolji igrači ostalih timova koji su učestvovali na završnim turnirima, a trenirao ih je legendarni Vasilis Spanulis, kao i još dva dobitnika specijalne pozivnice ekipe Mege i Makabija. 

ISPRED HOLINSA I AVRAMOVIĆA Branko Lazić ponovo najbolji defanzivac ABA lige

KK Crvena zvezda tako će se još jednom naći na završnom turniru najjačih juniorskih ekipa Evrope koji je osvojila 2014.godine u Milanu, i još dva puta igrala finala u Madridu i Berlinu.

ISPRED HOLINSA I AVRAMOVIĆA Branko Lazić ponovo najbolji defanzivac ABA lige

SJAJNE VESTI ZA SRPSKE KLUBOVE Zvezdi i Megi specijalna pozivnica od Evrolige

Printscreen

 

Iz kluba navode da "ova specijalna pozivnica predstavlja još jednu potvrdu odlične saradnje i partnerskog odnosa koji KK Crvena zvezda mts ima sa Evroligom već dugi niz godina, i to ne samo kroz višegodišnju odličnu organizaciju juniorskog kvalifikacionog turnira, već kroz promociju i realizaciju svih važnih projekata i programa Evrolige".

Crvena zvezda je redovan učesnik završnih turnira juniorske Evrolige "ANGT” od 2012. godine, i u tom periodu crveno-beli su osvojili titulu u Milanu, odigrali još dva finala u Madridu i Berlinu, promovisali veliki broj igrača, od kojih su mnogi bili, ili su i danas, standardni prvotimci Crvene zvezde.

Završni turnir održaće se u beogradskoj hali "Ranko Žeravica“ od 18-21.maja 2022.godine. 

BONUS VIDEO: 

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading