TRINKIJERI SRUŠIO KRALJA Bajern odličnom poslednjom četvrtinom pobedio Real!

Nemački tim slavio je u Madridu rezultatom 97:88 zahvaljujući gotovo pa savršenoj poslednjoj četvrtini.

Real je bio dominantan u prvom poluvremenu i na odlasku na odmor imao je 18 poena prednosti. Samo je dva poena tokom treće deonice nadoknadio Bajern, ali je zato ekipa Andree Trinkijerija bila perfektna u poslednjih deset minuta.

Konstantno se topila prednost Reala da bi Bajern poveo prvi put 82:81 i nakon toga samo nastavio da melje domaćina.

Bajern je u poslednjem kvartalu postigao čak 38 poena i sveo je dobrom odbrano Real na svega 13 što mu je i donelo pobedu.

PAO EVROPSKI ŠAMPION U "PIONIRU!" Crveno-beli pobedili Efes pred svojim navijačima i časno se oprostili od Evrolige za ovu sezonu!

Najefikasniji u Bajernu bio je raspoloženi Ognjen Jaramaz sa 18 poena, tri skoka i dve asistencije. Tomas je pratio sa 16 poena, Šiško sa 13, a Hanter je ubacio 11 uz šest uhvaćenih lopti. Vladimir Lučić postigao je sedam poena uz po skok i asistenciju.

U Realu su po 12 poena postigli Kauser, Dek, Ljulj i Jabusel.

Bajern ligaški deo sezone završava sa skorom 14-14, Real je upisao 18 pobeda uz 10 poraza.

U još jednom meču 34. kola Evrolige Monako je pobedio Albu rezultatom 91:74.