FK Crvena zvezda, Crvena zvezda, El Fardu Ben, Miloš Degenek, Foto: Alo/Marko Metlaš

Crveno-beli su dočekali da 31. titulu proslave u velikom stilu na svom stadionu. Preko 14 000 gledalaca na stadionu "Rajko Mitić" prisustvovalo je lepoj fudbalskoj predstavi. Da napomenemo, kapacitet na tribinama je bio ograničen zbog pravila socijalne distance.

View this post on Instagram

Tako se pozdravlja izlazak šampiona na teren!?⚪️ #fkcz #czv #zvezda #zvezdaježivot #crvenazvezdafk

A post shared by FK Crvena zvezda (@crvenazvezdafk) on Jun 6, 2020 at 10:06am PDT

Igrači Radnika su pretili na samom startu meča, golom Milana Makarića u 23. minutu pripretili da pokvare slavlje šampionu Srbije.

Domaćini ubrzo sklanjaju sumnju sa dva gola, oba iz kornera. Radovan Pankov je u 29. izjednačio, Srđan Babić u 38. doneo vođstvo.

Debitant Andrija Radulović je iz penala upisao pogodak na prvom nastupu. Momak rođen 2002. godine je bio impresivan na terenu, pokazavši da treme gotovo nije ni imao.

@radule_11 je debitantski nastup krunisao golom!???⚪️ #crvenazvezda #fkcz #czv #zvezda #zvezdaježivot

Tačku je stavio Veljko Simić u sudijskoj nadoknadi, pošto je zamenio Gavrića u 74. minutu.

Sledio je velelepni vatromet sa severne tribine u čast treće uzastopne titule Superlige.