Dejan Stanković
Alo/Marko Metlaš
Dejan Stanković, Foto: Alo/Marko Metlaš

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su banjalučki Borac na stadionu Rajko Mitić, u generalnoj proveri pred start Superlige Srbije, rezultatom 3:0.

Srpski šampion upisao je i četvrti trijumf u pripremnom periodu golovima Srđana Spiridonovića u 16, Veljka Nikolića u 54. i Andrije Radulovića u 88. minutu.

Kod vodećeg pogotka crveno-belih, Katai, Rodić i Ivanić su dobro kombinovali, pre nego što je Zvezdin novajlija postigao gol na drugom uzastopnom meču.

Da se brzonogi krilni igrač nameće kao ozbiljno pojačanje pokazao je i kod gola Nikolića, kojeg je odlično proigrao petom, a ovaj sa petnaestak metara pogodio dalji ugao.

Konačan rezultat postavio je u finišu mladi Radulović (18) na dodavanje Alekse Vukanovića.

Ekipa Dejana Stankovića zasluženo je upisala najubedljiviju pobedu u dosadašnjem delu priprema. Bila je bolji rival svih 90 minuta i može se reći da spremna dočekuje start prvenstva.

U prvom kolu, branilac titule dočekuje Novi Pazar prvog avgusta.

Crvena zvezda: Borjan - Gajić, Pankov, Eraković, Rodić - Sanogo, Ivanić - Spiridonivić, Ivanić, Katai - Tomane

Borac: Pavlović - Djukanović, Subić, Jovanović, Milojević, Danilović, Brtan, Vranješ, Ziljkić, Lukić, Zakarić