Zvezda oslabljena, TEŠKA POVREDA SAVIĆA, saigrači se hvatali za glavu!
Posle pola sata igre, Zvezdin štoper je u pokušaju da izblokira udarac protivnika nezgodno stao i povredio koleno
Alo/M.Metlaš
Omladinci Crvene zvezde odigrali su u Liverpulu meč trećeg kola Lige šampiona i u šokantnom finišu izgubili 2:1. Crveno-beli su imali veliki peh jer se u prvom poluvremenu povredio jedan od ključnih igrača trenera Bratislava Živkovića, Nikola Savić.
30' Povreda Savića, mladi defanzivac iznet je na nosilima uz bolnu grimasu držeći se za levu nogu.
Živković je primoran na izmenu, a šansu je dobio Ajdinović.
[0:0]
?⚪#uyl #fkcz
Posle pola sata igre, Zvezdin štoper je u pokušaju da izblokira udarac protivnika nezgodno stao i povredio koleno. Srušio se na teren uz jauke i bolnu grimasu. Odmah je bilo jasno da je nešto ozbiljno. Siagrači su se ugvatili za glavu i požurivali medicinsko osoblje da što pre ukaže pomoć saigraču.
Savić je skoro deseta minuta ležao na travi dok mu se ukazivala pomoć. Zbog jakih bolova je morao da stavi i masku sa kisoenikom. Tek posle toga je na nosilima napustio teren uz apaluz nekoliko stotina gledalaca kojim su mu na taj način pružili podršku da se što pre oporavi.