Zlatan Ibrahimović (Švedska)
EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI

Zlatan Ibrahimović (Švedska), Foto: EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI

Švedska je u Prištini pobedila tzv. Kosovo 3:0.

Augustinson je u 12. minutu načeo rivale na asistenciju petom Ibrahimovića. Isak je u 35. minutu duplirao prednost, a konačnih 3:0 je delo Larsona sa kreča u 70. minutu.

Ibra je zamenjen u 67. minutu. Beriša je u 92. dobio crveni karton.

Fudbaleri Nemačke pobedili su u Bukureštu Rumuniju 1:0, u meču drugog kola Grupe J kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2022. godine. Jedini gol na meču postigao je Serž Gnabri u 17. minutu.

Severna Makedonija je sa 5:0 na svom terenu pobedila Lihtenštajn, dok je ranije danas na domaćem terenu Jermenija pobedila Island sa 2:0.

U meču Grupe D Ukrajina i Finska odigrali su nerešeno 1:1 u Kijevu. Domaća selekcija je povela golom Žuniora Moraeša u 80. minutu, a bod gostima doneo je Temu Puki u 89. minutu iz penala. Francuska je na gostovanju pobedila Kazahstan sa 2:0.

Poljska je na svom terenu savladala Andoru sa 3:0, u drugom kolu Grupe I. Dva gola postigao je Robert Levandovski u 30. i 55. minutu, a konačan rezultat je postavio Karol Sviderski u 88. minutu.

Madjarska je u okviru ove grupe pobedila na gostovanju San Marino sa 3:0, a ranije danas Engleska je na gostovanju pobedila Albaniju sa 2:0.