Zinedin Zidan
EPA/JuanJoMartines

Zinedin Zidan, Foto: EPA/JuanJoMartines

Jedan od najboljih igrača na terenu bio je francuski napadač Karim Benzema koji je u 34. minutu postigao gol za vođstvo na asistenciju Luke Modrića.

Serhio Ramos u 63. minutu povisio je na 2:0. Luis Mjuriel smanjio je za goste u 83. minutu, međutim, u 84. Marko Asensio postavlja konačan rezultat.

Realovog trenera Zinedina Zidana na kraju utakmice su upitali ko će sledeće sezone biti Realova "devetka". Ponuđeni su mu Kilijan Mbape, Erling Haland i Kristijano Ronaldo.

"To će biti Karim Benzema", bio je kratak francuski trener.

Od Reala se ovog leta očekuje bombastičan transfer, odnosno dovođenje Ronalda, Halanda ili Mbapea.

Benzema ove sezone u 31 nastupu ima 21 gol i pet asistencija i jedan je od najboljih igrača Reala.