EPA-EFE/CLAUDIO PERI
Andrea Beloti

EPA/Andrea di Marco

Andrea Beloti, Foto: EPA/Andrea di Marco

Fudbaleri Torina savladali su u 36. kolu Serija A ekipu Sasuola na svom terenu rezultatom 3:2.

LEPO JE VIDETI NULU NA SEMAFORU Veljković oduševljen pobedom! Sledi borba za Evropu! (FOTO)

STARA DAMA PREDSTAVILA NOVE DRESOVE Fudbalska javnost u ŠOKU! Juventus bez čuvenih pruga posle više od 100 godina! (FOTO)

VELIKI TRENUCI ZA NIKOLU Posle najnolje sezone u karijeri Milutinov pred transferom karijere!

Utakmica je bila i više nego uzbudljiva, gosti su vodili u dva navrata, prvo je Burabija doneo prednost za 1:0 u 27. minutu, da bi nakon izjednačenja koje je doneo Beloti u 56. minutu, Pol Lirola ponovo vratio prednost Sasuolu.

Onda je usledio potpuni preokret, prvo je Simeone Zaza pogodio u 81. minutu za poravnanje, a onda pobedu doneo strelac prvog gola za Bikove samo minut kasnije sjajnim makazicama.

Moramo dodati i to da je Andrea Beloti promašio penal pri rezultatu 0:0 u 17. minutu.

Roma - Juventus, Foto: EPA-EFE/CLAUDIO PERI

Fudbaleri Rome pobedili su Juventus na domaćem terenu rezultatom 2:0 u 36. kolu italijanske Serije A.

Ključni trenutak u večerašnjem meču dogodio se u 79. minutu, kada je Džeko lepo uposlio Florencija u kaznenom prostoru gostiju, ovaj je umakao defanzivcima Juventusa i iskosa sa desne strane poslao loptu u mrežu - 1:0.

Edin Džeko, asistent kod prvog gola, bio je precizan u nadoknadi vremena za konačnih 2:0.

Juventus bi u sledećem kolu mogao da učini veliku uslugu i Romi, ali i Milanu i Interu, u slučaju pobede nad trećeplasiranom Atalantom.

Roma će za to vreme gostovati Sasuolu, a Milan bi trebalo da opravda ulogu velikog favorita protiv Frozinonea.