Sandro Tonali (Milan)
EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Sandro Tonali (Milan), Foto: EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Milan je golovima Leaa i Kesija u 25 i 36. minutu pobedio Torino 2:0 i ostao na čelu Serije A.

Dva su još detalja obeležila meč, u 85. minutu je Leaa zamenio Zlatan Ibrahimović, koji se oporavio od povrede, a početkom drugog poluvremena povredio se Sandro Tonali, prve su procene teže. Navodno se radi o ahilovoj tetivi.

Još je jedan igrač Rosonera je ranije napustio teren, Brahim Diaz je izašao u 60. minutu, nije mogao da se osloni na nogu.

Đenova je bila bolja od Bolonje Siniše Mihajlovića - 2:0. Miha Zajc je u 44. minutu doneo prednost Đenovi, a konačan rezultat postavio je Matija Destro u 55. minutu.

Atalanta je kao gost pobedila Benevento 4:1.

Ekipa iz Bergama je nakon prvog poluvremena vodila 1:0 golom Josipa Iličića u 30. minutu. U nastavku meča domaća ekipa je izjednačila, a strelac je bio Marko Sau u 50. minutu.

Atalanta je pobedila golovima Rafaela Toloija u 70, Duvana Zapate u 71. i Luisa Murijela u 86. minutu.