Vratio se Ronaldo i okrenuo protiv Specije, izveo i čuvenu panenku (VIDEO)

Alo.rs/S.S. | sport 2020-11-01 18:21:44 2020-11-01 18:21:44

Lacio u goleadi bolji od Torina, golovi Milinković-Savića i Lukića.

AP/Massimo Paolone

Fudbaleri Juventusa pobedili su na gostujućem terenu Speciju sa 4:1, u utakmici 6. kola Serije A.

Crno-beli iz Torina poveli su u 14. minutu golom Alvara Morate, kome je deset minuta kasnije poništen novi gol zbog ofsajda (protiv Barselone poništena su mu tri).

Specija je izjednačila u 32. minutu kada je strelac bio Tomaso Pobega.

Novo vođstvo torinskom klubu doneo je Kristijano Ronaldo u 59. minutu na dodavanje Morate. Portuglac se vratio na teren nakon što se oporavio od korona virusa. Ušao je u igru tri minuta ranije.

Prednost Juventusa udvostručio je Adrijen Rabio u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Ronaldo golom iz penala u 76. minutu.

6. kolo Serije A: Krotone – Atalanta 1:2, Inter – Parma 2:2, Bolonja – Kaljari 3:2, Udineze – Milan 1:2, Specija – Juventus 1:4, Torino – Lacio 3:4, Napoli – Sasuolo nedelja, Roma – Fjorentina nedelja, Sampdorija – Đenova nedelja, Verona – Benevento ponedeljak.