Voždovac pazario člana engleskog premijerligaša
Mladi fudbalski reprezentativac Srbije Filip Stuparević igraće do kraja sezone u Voždovcu kao pozajmljeni igrač Votforda, saopštio je klub iz Beograda.
Vladimir Markovic
Stuparević je prošlog leta iz Voždovca otišao u Premijer ligu, prvi deo sezone proveo je igrajući za češki Pribram, a sada se vraća kući.
"Srećan sam što sam opet u svom klubu, u kojem sam postigao najveće uspehe. Trudiću se da što bolje iskoristim polusezonu kako bih napredovao i pomogao Voždovcu da postigne zacrtane rezultate. Iako je bilo više ponuda, u dogovoru sa ljudima iz mog matičnog kluba odlučeno je da Voždovac trenutno ima najbolji ambijent za moj razvoj i rezultatske ambicije koje se poklapaju sa mojim. Cilj je da pomognem klubu da ostvari što bolji plasman, kao i da budem spreman za mečeve koje očekuju mladu reprezentaciju", izjavio je Stuparević.
Do kraja prelaznog roka ostalo je još 12 sati, vreme je da predstavimo prvo pojačanje za danas! ✅??
Filip Stuparević će u narednoj polusezoni nastupati za Voždovac kao pozajmljen igrač Votforda! ?
Saznajte više na https://t.co/oXRWmTa8vy ⬇️https://t.co/xvOoGinl77 pic.twitter.com/v8pYf4zoWa