Savo Milošević

FK Partizan

Savo Milošević, Foto: FK Partizan

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Partizan - Mladost na portalu Alo!

Kraj meča. Partizan je pobedio ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 2:1 u 34. kolu Superlige Srbije.

84' GOOOOOOOL! 2:1! Dobijamo neizvesnu završnicu. Bio je to autogol Markovića, nakon što ga je lopta pogodila posle udarca Bojića i promenila pravac. Stojković je bio nepomičan.

74' Ivanović je okušao udarac sa dvadesetak metara, ali nije to odradio kako ume. Lak posao za Rosića.

63' Dragan Rosić brani Rikardov udarac "sa kreča". Ostaje 2:0.

62' Penal za Partizan! Šehović je pao, a sudija pokazao na belu tačku.

59' GOOOOOOL! Nikolić i Tošić su opet odlično iskombinovali, a "Bambi" je lako smestio loptu u mrežu. Golman gostiju je bio nemoćan u situaciji 1 na 1.

49' Kolosalna prilika za Tošića. Rikardo Gomeš mu je petom ostavio loptu, on pucao u spoljni deo mreže.

zagrevanje , Foto: Partizan

Prvo poluvreme je završeno rezultatom 1:0 za Partizan.

42' Prošao je Nikolić i izašao pred golmana Rosića, ali je ovaj uhvatio loptu pre nego što je Partizanov špic uspeo da šutira.

35' Miran period meča, bez značajnijih dešavanja na obe strane.

Partizan

Nemanja Miletić, Foto: Partizan

27' Odlična akcija Partizana, nije bilo ofsajda, ali Rikardo preko gola šutira. Veliki promašaj.

17' Slobodan udarac za Mladost. Centaršut je bio loš, a u nastavku je Miletić stigao da pravovremeno reaguje.

11' GOOOOOOOOOOL! Prva velika prilika i pogodak za Partizan. Rikardo Gomeš je preciznim udarcem sa leve strane savladao golmana tima iz Lučana, nesebična asistencija Zorana Tošića.

2' Tošić je probao, ali je golman uhvatio tu loptu. Partizan nagoveštava da bi mogao biti opasan i direktan na ovoj utakmici.

18:00 Meč je počeo.

SASTAVI:

Fudbaleri Partizana, posle poraza u "večitom" derbiju, biju bitku za Evropu, a direktni rival Mladost stiže u Humsku.

Momci iz Lučana će u Beogradu, u meču 34. kola Superlige Srbije, pokušati da pomrse konce crno-belima, a onda nastave da sanjaju međunarodnu scenu.

- Mi se pitamo, a kad je tako, ubeđen sam da ćemo već u naredne dve utakmice obezbediti treće mesto - rekao je vezista Partizana Saša Zdjelar.