Kevin Gameiro
AP Photo/Jose Miguel Fernandez d

Kevin Gameiro, Foto: AP Photo/Jose Miguel Fernandez d

Fudbaleri Valensije su poveli u revanš utakmici polufinala Lige Evrope ali je ubrzo stigla i reakcija fudbalera Arsenala koji su došli brzo do izjednačenja!

ŠANSA KOJA SE PRUŽA JEDNOM U ŽIVOTU! Euforični navijač upozorio ženu da će opljačkati banku i isprazniti njen račun! (VIDEO)

IGRALI SA FINALISTOM LIGE ŠAMPIONA A SADA SE MUČE U DRUGOJ LIGI! Došao na trening sa štapom za pecanje da bi ulovio fudbalske talente, a onda je usledila brutalna prozivka! (FOTO + VIDEO)

ZA NEVEROVANJE! BIO NA SPISKU POJAČANJA! Zvezda htela Ajaksovog dželata, ali je umesto Moure na Marakanu stigao OVAJ IGRAČ i doživeo katastrofu! (FOTO)

"Slepi miševi" su poveli posle kontranapada koji je poveo Rodrigo da bi na samom kraju akcije asistirao Kevinu Gameiru.

U tom trenutko Valensiji je falio jedan gol za finale, ali njihova radost nije dugo trajala pošto je Arsenal munjevito anulirao njihov gol u gostima.

Posle samo šest minuta nakon prvog gola dugačka lopta od gola Arsenala prošla je tri četvrtine terena gde je najviši u skoku bio Lakazeti koji je odlično proigrao Obamejanga da bi ovaj uputio jak šut sa 20 metara!

Valensiji su sada potrebna dva gola da bi izborili produžetke! Ukupan rezultat je 4:2 za Arsenal.